Bizi Tanıyın

2005 yılında ödeme hizmetleri sektöründe faaliyete başlayarak 2007 yılında Yetkili Vezne markası ile Türkiye genelinde bayi ağı kurmaya başlamış ve günümüzde Yetkili Vezne markası ile Türkiye’nin tüm illerinde 1000+ bayisi ile fatura ve kurum tahsilatlarının yanı sıra para transferi ve kredi kartı ödemeleri hizmetlerini de sunmaktayız.

2013 yılında çıkarılan 6493 sayılı kanun kapsamında Ödeme Sektörünün BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından denetlenmesi ve linsanlaştırılması sürecinde ise 14.01.2016 tarihinde, 6662 karar numarası ile BDDK dan Ödeme Kuruluşu Faaliyet lisansını aldık.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen ödeme sektörü pazarında faaliyetlerimizi genişletmek adına 2018 yılında lisans genişletme başvurusunda bulunarak 28 aralık 2018 tarihi itibari ile 6493 sayılı kanunun 12. Maddesinin 1. Fıkrasının a, b, ç ve e bentlerinde faaliyet izni alan ve faaliyet genişlemesi yapan ilk firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

İlgili lisans kapsamında ödeme hesabı yönetimi, sanal pos, fiziki pos hizmeti, para transferi hizmet ve fatura ödeme hizmetlerini bayilerimiz ve üye işyerlerimiz aracılığı ile sunmaktayız. Firmamız bünyesinde Bilgi Sistemleri, İç Kontrol, Muhasebe ve Raporlama, Risk Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, Satış Pazarlama ve Operasyon birimlerini barındırarak temsilcilerimize, üye iş yerlerimize geniş kapsamlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Elekse Ödeme Kuruluşu A.ş olarak kendi geliştirdiğimiz Para Havalesi ve Fatura tahsilat hizmetlerini Temsilcilerimize Yetkili Vezne markası ile sunmaktayız.

Üye işyerlerine ve bankalara Sanal Pos ödeme alt yapısını yine kendi geliştirdiğimiz Esnek Pos markamız ile sağlamaktayız. Yeni eklentimiz olan Ödeme Hesabını da çok yakında EsnekPos markamız ile aktif ederek üye iş yerlerimize para havalesi yapabilme imkanı da vereceğiz.

Yakın gelecekte geliştireceğimiz cep cüzdan ve 7/24 para havalesi hizmetleri ile ödeme sektöründe Pazar payımızı ve hizmet ağımızı her geçen gün büyütüp geliştirmeyi kendimize ilke edinmiş bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.